SHOWBIZZ / E Enjte 6 Dhjetor 2018, 12:12

Lori Hoxha bëhet nostalgjike për verën, publikon foton provokuese nga jahti luksoz

Trashëgimtarja e Top Channel ka qëndruar për një kohë larg vëmendjes së medias dhe larg familjes. 

Lori hoxha është zhvendosur në Londër për të kryer studimet. Ndërkohë duket se i ftohti i dimrit e ka bërë të ndjejë mall për verën. 

Në Snap Chat blogerja e njohur shqiptare ka ndarë një video ku shfaqet në jahtin luksoz me bikini dhe duke shijuar diellin.

‘Kam nevojë për diel’ shkruan Lori. /Gazeta Express/

Loading...