SHOWBIZZ / E Enjte 6 Dhjetor 2018, 13:01

Babai i Olta Bokës i vë kushtin e fortë të dashurit të vajzës

E mërkura e sotme në Soiree ishte e gjitha e dedikuar historisë dhe kulturës së bukur së “Tironës”.

Mes të ftuarve të mbrëmjes së sotme ka qenë dhe familja Boka, familja e këngëtares së njohur Olta Boka.

Gjatë bisedës, babait të Oltës, Reshit Bokës iu drejtua pyetja nëse e donte dhëndrin 'tironc' apo “jabanxhi” dhe përgjigja ishte mjaft e thjeshtë: “Unë do doja të zgjidhnin njeriun e duhur për të kaluar jetën!”.

Pra, nëse ai do ta bëjë Oltën të lumtur atëherë nuk paska asnjë pengesë nga i ati i saj.

Loading...