SHOWBIZZ / E Enjte 6 Dhjetor 2018, 17:05

Pas 'sherrit' me Majlindën, Majk merr vendimin që nuk pritej

Ka qenë kryefjala e mediave ditën e djeshme debati mes reperit Majk dhe ish-partneres së tij, Majlinda Zeka.

Majk aku zonte Majlindën se nuk e lë të takojë djalin ndërsa ajo akuzonte reperin se nuk i kishte përmbushur detyrat e tij si baba.

"Djalin tim nuk me le ta shoh nena e vete vetem sepse jemi ndare, ti s'mund ta dish cfare kam ne zemer e sa du ta kem afer", tha Majku.

Pas komenteve dhe zhurmës së madhe që u bë në rrjet, Majk ka vendosur ta mbyllë çështjen me një falenderim ndaj atyre që e mbështetën moralisht dhe është fokusuar tek karriera muzikore./xing.al

Loading...