SHOWBIZZ / E Enjte 10 Janar 2019, 11:11

Klaudia Pepa më në formë se kurrë, publikon foton e 'rrezikshme'

Shpesh balerina Klaudia Pepa poston në profilin e saj në rrjete sociale foto mjaft provokuese, por duke treguar edhe aftësinë e saj si profesioniste.  Edhe në ditën e sotme ajo ka bërë dicka të tillë, ku e shohim teksa bën prova për një surprizë që është duke përgatitur për fansat.  Klaudia u kthye në Shqipëri gjithashtu për të prezantuar sëbashku me moderatorin Ardit Gjebrea dhe bukuroshen Bora Zemani, edicionin e 20-të të ‘Kënga Magjike’.

Loading...