SHOWBIZZ / E Enjte 10 Janar 2019, 14:02

'Të dua përjetë...gjithmonë bashkë', Oriola Marashi dedikim nga zemra për mashkullin special

Ajo vazhdon të jetë tejet aktive në rrjetet sociale, me anë të postimeve të saj të shumta dhe sidomos fotot provokuese, që tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Ditën e sotme, një tjetër postim ka marrë vëmendjen e fansave të saj. Nëpërmjet disa fotove në Instastory, Oriola i ka uruar ditëlindjen mikut të saj më të shtrenjtë, Endrit Mertirit. 

"Shokë të ngushtë përjetë. Gëzuar ditëlindjen shoku im që prej ditës së parë, të dua përjetë. Të kesh një shok të vërtetë është gjëja më e mirë që një person mund të ketë. Jam e lumtur përsa kohë të kam pranë meje.

Gjithmonë bashkë."- shkruan Oriola në postimet e saj.

Loading...