SHOWBIZZ / E Enjte 10 Janar 2019, 22:10

Rita Lati! Nuk e përballoj dot një burrë në shtëpi

Aktorja shumë e dashur për publikun, Rita Lati ishte e ftuar pasditen e sotme tek "Rudina", ku si në çdo intervistë të saj ka folur pa doreza. E pyetur përse nuk u martua sërish pas ndarjes nga bashkëshorti, Rita u shpreh se “nuk e përballon dot një burrë në shtëpi”.

"S’më donte asnjë burrë. E di si është puna… Burra ka sa të duash, s’kam qenë asnjëherë pa burra, ose pa një burrë. Por burrë në shtëpi nuk e përballoj dot. Të vijë dhe të iki biri botës, të rrijë aq sa më duhet mua. Aq sa dua unë dhe asnjë sekondë më shumë se më shqetëson. Dhe e kupton personi që duhet të ikë”, u shpreh Rita.

Loading...