SHOWBIZZ / E Premte 11 Janar 2019, 11:11

Nuk i vjen Fifi në emision! Shpërthen keq Roza Lati, thyen telefonin nga nervat

Pak përpara xhirimeve të emisionit, një e papritur i ka ndodhur Roza Latit pasi e ftuara, këngëtarja Fifi e ka telefonuar dhe i ka thënë se nuk mund të vijë në emision për një orë pasi ka sëmurë qenushin e saj.
Në videon e publikuar nga Ora News, Roza shfaqet e tensionuar pas lajmit që mori nga Fifi dhe mundohet bashkë me stafin të rregullojë oraret. Mirëpo pasi mëson se Fifi e ka anuluar ardhjen në emision, Roza nxehet dhe nga nervat hedh telefonin.

Në fund stafi i thotë Rozës se e gjitha ishte një kamera e fshehtë.

Në një postim në Instagram, Roza shprehet se nuk e dinte për kamerën e fshehtë dhe gjatë videos ka sharë, por ajo pjesë është fshirë.

Loading...