AKTUALITET / E Diel 10 Shkurt 2019, 17:05

Arrestohet dhëndri ditën e dasmës, abuzon s*ksualisht

Mbrëmjen kur po ndodhte dasma, dhëndri sheh një vajzë që po shërbente i afrohet dhe i kishte kërkuar për ta takuar diku fshehur, por ajo kishte kthyer përgjigje “Po bëj thjesht punën time”’.

Pasi ishte larguar për në tualet dhëndri e kishte ndjekur dhe me forcë e kishte mbyllur ku dhe i kishte kërkuar që ta puthte ndërkohë që kishte tentuar edhe ta zhvishte.

Pavarësisht kundërshtimeve të saj 32-vjeçari kishte vazhduar ta dh*nonte, por fatmirësisht nga zhurmat e disa vajzave që hynë në tualet ai u tremb dhe e lëshoi. E mitura arriti të largohej dhe den*ncoi menjëherë ngjarjen. Kjo ka ndodhur në Northampton në Angli. Tani dhëndri po përballet kundër ak*zave për ngacmim s*ksual./L.M-tej.al

Loading...