SHOWBIZZ / E Diel 10 Shkurt 2019, 19:07

Ndryshim drastik i Olta Gixharit, ja si dukej ajo në gjimnaz

Olta Gixhari, vajza s*ksi që të gjithë e njohin, tregon për ndjekësit se në rininë e saj ka qenë më shumë si një djalë.

Me nostalgji kujton kohën kur flokët i mbante gjithmonë lidhur,  zakonisht mbante xhinse,  bluza shumë të gjëra, kapele dhe madje shumë herë e shihje me një shkop në dorë duke ndjekur djemtë e lagjes për t’i goditur./L.M-tej.al

 

“Mami im thirrej shumë herë në shkollë ngaqë unë zihesha me moshatarët e mi” -shton ajo.

Loading...