SHOWBIZZ / E Diel 10 Shkurt 2019, 22:10

Ditë e rëndësishme për çiftin Gjiko dhe Elita Rudin, edhe pak nga lindja zbulojnë emrin e djalit!

Reperi Gjiko edhe bashkëshortja e tij Elita Rudit ka lajmëruar së presin një fëmijë së bashku. Edhe pak kohë ka mbetur para lindjes së Elitës dhe mesa duket çifti po merr masat sa janë në kohë.  

Në rrjetet sociale ata janë shumë aktiv, ku postojnë zakonisht foto nga shtatzënia ku duket edhe fëmijës së tyre.

Çifti ka përgatitur dhomën e vogëlushit, duket sa shumë dashuri ka në të.  

Ata po përgatiten edhe për emrin e bebes, mirëpo ata do ta mbajnë sekret deri sa të jetë koha edhe vendi i duhur për të bërë zyrtare./d.m-tej.al

Loading...