AKTUALITET / E Mërkurë 13 Mars 2019, 20:08

Pas vd*kjes së Arielës që tronditi Tiranën, i mbyllur në qeli xhaxhai saj var vetën pas tort*rave!

Xhaxhai i këngëtares Arilena sot ka vr*rë vetën në qeli. Këtë lajm e bën të ditur policia në një dekklaratë ku tregon se 32-vjecari sot ka humbur jetën pasi është vetëvr*rë.  

Akoma nuk dihen shkaqet pse e kanë çuar në këtë veprim të tillë, sipas të b*rgosurve ai kishte tentuar disa herë të vetëvr*tej.  

"Burimet spitalore konfirmojnë se 38-vjeçari kishte mbërritur në spital në gjendje kome dhe për këtë arsye është dërguar me urgjencë në Tiranë.

38-vjeçari Murati është xhaxhai i Ariela Muratit, studendes që u vr* pranë fakulteti të Mjekësisë në Tiranë rreth 1 vit më parë, me tre pl*mba nga Aldison Belulaj, i cili më pas vr*u edhe veten"-policia

Loading...