SHOWBIZZ / E Enjte 14 Mars 2019, 15:03

Dashuria e tyre kalon limitet, çifti bën s*ks në mes autobusit me pasagjer: Si bërtisnin ata!

Cdo njëri ka pëlqimet e tij nga femrave por ndodh radhe herë që nuk e kontrollojnë eps*in e tyre duke bërë edhe gjera të jashtëzakonshme. Një rast I tillë ka ndodhur mbrëmë me një grua dhe burrë të cilët po udhëtonin më autobus drejt një vend për pushime.  

Ata nuk po kontrollonin eps*in dhe kanë bërë s*ks në mes të autobuzit. Ky veprim ka rev*ltuar pasagjeret që kanë thirrur që ata të ndalonin por më kot ata nuk I mbante gje.  

Fotot e tyre u bënë virale por fundja kjo është dashuria moderne 

Loading...