SHOWBIZZ / E Enjte 14 Mars 2019, 15:03

Video/ Enca shkon takon fansat e saj në Arabi, koncerti madhështor

 

Të gjithë e dinë për famën e saj të madhe që ka në vendet arabe, por që një ditë do të shkonte të jepte koncert atje, askujt nuk i shkonte në mendje.

Ajo postoi një video në Instagram, ku tregon për intervistën që ka dhënë në një nga mediat vendase teksa bën të ditur për të gjithë fansat e saj rreth datës së koncertit dhe vendit.

Ajo njoftoi se koncerti do të mbahet në provincën e Irakut, Kurdistan.

“Ishte kënaqësi, shihemi më 17 mars Kurdistani”, ka shkruar Enca./L.M-tej.al

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

It was a pleasure 🌹 See you on 17/03 #Kurdistan

A post shared by ENCA (@enca) on

Loading...