AKTUALITET / E Enjte 14 Mars 2019, 18:06

Studentja cila u ekz*kutua me pl*mba nga ish-i dashuri, va*r veten xhaxhai saj familja në depresion!

Kr*mi i rëndë që ndodhi para një viti nga ekz*kutimi i vajzës Ariela Murati pasi nuk pranoi për të dashur Aldosen Belulaj është një ndër ngjarjet më të rëndë që ka ndodhur në Shqipëri.  

Ajo u ekz*kutua nga ai përpara shkollës me a*më zjarri ku dhe më pas la q*lluar edhe veten në kokë.  

Mirëpo një tjetër lajm vjen nga familja e e vajzaës Ariela Murati.

Xhaxhai i saj është vetëvr*rë në qëlinë e b*rgut për shkaqe ende të paditura. Akoma nuk bëhet me dije detaje të tjera nga policia po thuhet se ai ka tentuar disa herë të vr*si veten! 

Loading...