AKTUALITET / E Enjte 14 Mars 2019, 20:08

Të bukur dhe unik në stilin e tyre, Princ leka dhe Elia Zaharia kanë një mesazh për ty, lexoje!

Të paktën kemi një çifti të të mbushet syri kur i sheh. Ai është Princ Leka dhe aktorja Elia Zaharia që janë dy personazhet me të bukur te showbizit shqiptare.  

Ata pothuajse kanë tre vite së bashku dhe janë martuar dhe ata ndajnë cdo gjë edhe me publikun e fasnat e tyre.  

Elia herë pas here publikon foto me Lekën me raste festash si kjo e ditës se verës. Ja cfarë shkruan ajo: ‘Zyrtarisht pranverë. Gëzojuni sa më shumë natyrës, gjelbërimit, luleve dhe aromës më të këndshme nga të gjitha stinët’, shkruan Elia./d.m-tej.al

/

Loading...