AKTUALITET / E Enjte 14 Mars 2019, 20:08

Historia monstruoze! Babai përdh*nonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare

Një histori e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Babai ka përdh*nuar ped*fil ka përdh*nuar vajzën e tij që prej dy vitesh. Rastin e ka bërë publik Fiks Fare ditën e sotme.

Ishte nëna që e kishte zbuluar këtë ngjarje të tmerrshme që nuk ka nguruar ta fëlliq burrin e saj duke e den*ncuar çështjen në media. 

Lexoni më poshtë të plotë hisotorinë sipas “Fiks Fare” 

"Vajza, e cila sot është 9 vjeç, është në një gjendje të rëndë psikologjike, jeton në mes të mjerimit me nënën e saj, dy vëllezërit dhe motrën e vogël. Askush nuk kujdeset për ta, askush nuk punon në familjen e saj.

Nëna e vajzës 9-vjeçare tregoi për emisionin “Fiks Fare” tmerrin që ka përjetuar fëmija e saj. Vajza e vogël ka filluar të ab*zohet nga i ati që në moshën 7-vjeçare. Mamaja kishte vazhdimisht dyshime për dh*nën sekusale që i shoqi ushtronte ndaj së bijës, por sipas saj, ai gjithmonë e mohonte dhe e rrihte kur i përmendte dyshimet.

“Dyshoja sepse gjithmonë e shikoja që donte të flinte në krevat me vajzën kur ishte vetëm në shtëpi, madje shpeshherë mua dhe djalin e madh na dërgonte te vëllezërit e mi. I thoja se ti diçka bën me vajzën, por më rrihte e më linte në shesh të vd*kur, nuk e pranonte. Vinin fëmijët më hidhnin ujë që përmendesha”, tregon e ëma e së miturës.

Momenti që vulosi ab*zimin e të atit me vajzën ishte kapja në flagrancë e bashkëshortes nga dritarja e dhomës. Ajo tregon se shihte bashkëshortin e saj tek ab*zonte me vajzën dhe i bënte me shenjë vajzës nga jashtë dritares të mos fliste.

“Nëse do të fliste, kisha frikë se mos e vr*ste vajzën”, tregon ajo.

Të nesërmen e kësaj ngjarjeje, ajo bashkë me vajzën ka shkuar në Komisariatin e Policisë dhe ka ak*zuar bashkëshortin për dhunë sek**ale ndaj vajzës së tyre 9-vjeçare. Në shoqërinë e dy policëve i është drejtuar Qendrës Shëndetësore, e më pas në Spitalin Rajonal të Vlorës për një vizitë mjekësore të specializuar për vajzën, nga ku ka rezultuar se vajza është e defloruar dhe se deflorimi është i hershëm.

Loading...