SHOWBIZZ / E Enjte 14 Mars 2019, 21:09

Sëmurët rëndë TUNA, shtrohet urgjent në spital, djali në foto tregon gjithçka!

Këngëtarja e njohur Tuna është sëmurur rëndë ditën e sotme dhe ndodhet e shtruar në spital. Lajmin e bën vetë me dije në rrjetet sociale në Instagram.  

Në foto shfaqët edhe një person që i ri në kokë duke u përkujdesur për shëndetin dhe nevojat që ajo ka.  

Ajo shkruan se infermieri Kaçi Lleshi po e ndihmon që ajo të rikuperohet edhe të hipi në skenë pas nëj pause të gjatë në fushën e muzikës.  

‘Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit’, shkruan Tuna për mikun e saj, i cili po kujdeset për të. 

Loading...