AKTUALITET / E Enjte 14 Mars 2019, 21:09

21-vjeçarja pret dorën vetë me motosharrë, arsyeja do t’ju lërë pa fjalë

Një 21 ka humbur njërën dorë pasi është mashtruar nga një i afër i familjes së nësë ajo do ta priste di të fitonte të majme nga kompania e sigurimit. 

Por sic duket hileja e tyre u zbulua dhe tashmë ata rrezikojnë b*rg.  

Ngjarja e çuditshme ndodhi ne Slloveni ja cfare thote policia: 

Zëdhënësi i policisë Valter Zrinski ka thënë:

21-vjeçarja së bashku me bashkëpunëtorin e saj 29-vjeçar, anëtar i të njëjtës familje, kanë përfunduar në pranga dhe rrezikojnë dënimin me deri në 8 vite burg nëse shpallen fajtorë."

Loading...