AKTUALITET / E Enjte 21 Mars 2019, 20:08

Pse vallë? Protestuesit dhëmb për dhëmb me policinë, Grida Duma rrezullonte nga bukuria dhe vetëm buzëqeshte!

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma kohët e fundit duket se do kalon një fazë të lumtur, ndoshta për faktin që u divorcua nga një lidhje pasiononte me Ilir Shqina pedagog. 

Kjo vihet re edhe tek fytyra e saj, dhe aq më tepër në një situatë si ajo e sotmja ku opozita e bashkuar organizoi një tjetër protestë por pa liderin Basha.  

E veshur me të verdha dhe më një buzëqeshje teksa protestuesit përlesheshin me policinë kjo ishte tipi i humorit që reflektori Fuma ditën e sotme.  

Loading...