AKTUALITET / E Enjte 21 Mars 2019, 21:09

Alarmohet Lezha, grabitësin bëjnë namin nëpër biznese dhe djegin makinë në mes qytetit!

Një makinë është gjetur nga polica pak minuta më parë në Lezhë teksa po përpihej nga flakët e mëdha. 

Bëhet me dije se kjo makinë është përdorur nga grabitësit gjatë aksioneve që ata e kanë përdorur për të vjedhur. 

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur të plotë ngjarjen edhe për ti dhënë kuptim se cfarë ka ndodhur me të vërtetë.  

Loading...