SHOWBIZZ / E Enjte 21 Mars 2019, 21:09

Djalit i Dr.Florit i qesh fytyra së bashku me mamanë e tij, shikoni fotot dhe lumturinë e tyre!

Blerina bashkëshortja e Dr.Florit është një ndër personazhet më të komentuara edhe më të dashura gjithashtu për të gjithë shqiptarët. Madje ajo gëzon një respekt të veçantë edhe për shkak të të ndjerit.  

Ajo ka publikuar disa foto me djalin e saj dhe i ka shpërndarë në rrjetet sociale Instagram, ku në çdo foto e kë shoqëruar me përshkrime komike.  

Shikoni fotot e mëposhtme: 

\

Loading...