SHOWBIZZ / E Enjte 21 Mars 2019, 22:10

'Bëmë mama të të ngjajë', vajza e Gjyste Vulajt një princeshë e vërtet, trupi i saj po çmend djemtë

E mbani mend Gjyste Vulën këngëtaren kosovare e cila ka blinduar me këngët e saj që gjithkush mund ti dijë.  

Ajo gjithmonë është shquar për format trupore perfekte dhe bukurinë e saj, që të cilën e ka ngjarë edhe e bija Rosana e cila po pushton mediat me fizikun e  saj. 

Ajo është bërë e njohur me fotot që ka postuar në rrjetet sociale Instagram ku me të vërtetë ka bërë një wooww të madh.  

Vajza e Vulajt i është bërë edhe një ofertë në televizon por nuk ka pranuar pasi sipas saj ëndrra është të vazhdojë miss-in. 

 

Loading...