SHOWBIZZ / E Enjte 21 Mars 2019, 22:10

Feston ditëlindjen, Arilena Ara surprizon Vera Grabockën

Regjizorja Vera Graboska ka festuar ditën më të veçantë në jetën e saj. Ajo ka ditëlindjen dhe së bashku me kolegët e saj ka festuar këtë ditë të shënuar. 

Në mori mesazhesh të pafundme për të edhe një talente e re dhe këngëtare gjithashtu i ka bërë një surprizë të bukur.

Ajo quhet Arilena Ara e cila ka prekur me videon e postuar në Instagram. 

Më pas Vera e ka ripostuar në llogarinë e vetë këtë video. Shikojeni

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

Happy Birthday @veragrabocka I love you! ❤️

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Loading...