HOROSKOPI / E Premte 22 Mars 2019, 00:12

Nuk ju reziston dot askush! Këto janë shenjat më jo*shëse të zodiakut

Luani

Luani është një shenjë shumë e sigurt në vetvete. Kjo energji bën që edhe energjia sek**ale si dhe karizma e tyre të jenë në qiell. Luani ka një inteligjencë e cila e ndihmon që të fitojë zemrën e çdokujt. Sigurisht që ai nuk do të hezitojë për të përdorur aftësitë e tij j*shëse në mënyrë që të manipulojë çdokënd.

Akrepi

Kjo shenjë ka një personalitet shumë  intens dhe tërheq personat e tjerë duke qenë enigmatik. Kjo gjë mund të bëjë që personat e tjerë të kenë interes, por  mund të sjellë dhe tërësisht efektin e kundërt, ndaj dhe Akrepi duhet të ketë probleme me virtytin e tij të madh misterin .

Bricjapi

Është e pamundur që kjo shenjë të dështojë me aftësitë e tij joshëse si dhe me inteligjencën që i karakterizon. Ata janë të aftë ta surprizojnë çdo ditë partnerin si dhe janë shumë besnikë./CNA.al

Loading...