SHOWBIZZ / E Premte 12 Prill 2019, 15:03

Studentja 22-vjeçare humbet jetën, kishte 10 orë që po bënte s*ks

Fund tragjik për një vajzë 22-vjeçare të quajtur Anna Rid nga Anglia në një hotel luksoz në Zvicër.

22-vjeçarja dhe i dashuri i saj dëgjoheshin në hotel gjatë gjithë natës duke bërë *eks por në mëngjes vajza u gjet e v*ekur.

Sipas gazetës 'Corriere del Ticin', vajza u gjet nga policët vendas kur djaloshi thirri recepsionin duke thënë se e dashura e tij ishte pa ndjenja. Sipas djalit, gjatë s*ksit 22-vjeçarja ndjeu lodhje dhe nuk vazhdonte dot pasi ata ishin duke bërë dashuri për më shumë se 10 orë. Çifti kishte vënë bast se kush do duronte me shumë dhe ky bast i kushtoi jetën 22-vjeçares.

Lajmi i saj ka berë xhiron e botës dhe të gjithë janë shokuar se si një moment i bukur mund të kthehet në një tmerr... Megjithatë, i riu është duke u hetuar për vr*sjen e mundshme të të dashurës së tij.

Loading...