KËSHILLA / E Diel 14 Prill 2019, 15:03

10 kombinimet më me stil të pranverës për të cilat iu duhet fundi

Nëse doni një kombinim të çastit atëherë zgjidhni këto dy veshje: bluze dhe fund!

Fundi është shumë më i kombinueshëm se fustani dhe më femëror se pantallonat.

Nga golfi te bluzat e hapura këto janë 10 kombinimet perfekte që duhet t’i provoni këtë pranverë dhe më tej.

1.Këshmishë e mbyllur te qafa + fund kamoshi

2.Trupore + fund të ngushtë

3.Fustan këmishë + minifund lëkure

4.Bluzë e bardhë + fund i gjatë elegant

5.Golf + fund xhins me kopësa para

6.Këmishë e hapur + fund i ngushtë

7.Bluzë e shkurtër (crop-top) + fund poshtë gjurit

8.Bluzë me dantellë + minifund modern

9.Bluzë e gjerë + fund-pantallonë

10.Pulovër “casual” + fund me thekë

Loading...