SHOWBIZZ / E Martë 23 Prill 2019, 14:02

Mediat 'çmëndin' Ronaldon, publikojnë foto të Georginës me ish të dashurit e saj

Cristiano Ronaldo duket se ka gjetur më në fund lumturinë sa i përket çështjes së zemrës. Ai dhe Georgina Rodriguez janë duke kaluar një periudhë të qetë dhe të lumtur në jetën e tyre duke u shfaqur më të dashuruar se kurrë. Por nga Portugalia nuk e duan qetësinë e tyre.

“Correio Da Manha”, një media portugeze që ka marrëdhënie të acaruara me Ronaldon, ka publikuar disa foto të Xhroxhinës me ish-të dashurit e saj.

Në foto duket 24-vjeçaria në të kaluarën e saj.

Këto pamje janë fshirë nga Instagrami i Xhorxhinës, pasi u lidh me yllin portugez, por ato nuk kanë mundur t’i shpëtojnë mediave.

Source @joq.al

Loading...