SHOWBIZZ / E Martë 23 Prill 2019, 15:03

Çifti i njohur i showbizit shqiptar i jep fund beqarisë

Modelja, Heidi Lushtaku dhe boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, janë një nga çiftet më simpatike të showbizit shqiptar të cilët prej disa vitesh janë në një histori dashurie. Dyshja janë tepër aktiv në rrjetet sociale dhe shpesh i shprehin dashurinë njëri-tjetrit publikisht. Së fundmi, Heidi dhe Robin kanë dhënë një intervistë për revistën “Who” ku kanë rrëfyer gjithçka për jetën e tyre, njohjen dhe planet që kanë për të ardhmen. Heidi dhe Robin kanë treguar se kanë ndërmend që shumë shpejt të bëjnë një dasmë për të kurorëzuar dashurin disa vjeçare.

 

“Për momentin nuk kemi filluar asnjë organizim. I kemi disa ide për vendin dhe dasmën që do jetë moderne, por asgjë nuk është konkrete. Tani jemi shumë të përqëndruar për ndeshjen e 11 majit të Robinit. Përgatitjet e Robinit na marrin gjithmonë 3 muaj dhe është një organizim i madh. Familja është e ardhmja e një çifti të lumtur. Të dy ne vijmë nga familje të mëdha. Është qëllimi i jetës sonë për të pasur një familje me shëndet dhe lumturi.”, ka përfunduar çifti i njohur.

Loading...