SHOWBIZZ / E Martë 23 Prill 2019, 20:08

Me siguri jeni kuriozë! Ja si dukej Kejvina, vite më parë, pa u bërë ende e famshme dhe ja si duket sot pa grim

Kejvina Kthella është padyshim një prej vazjave më sek** dhe më të përfolura të showbizz-it shqiptar. Gjithmonë në foto, Kejvinën e shohim mjaft të kuruar e megjithatë me siguri jeni kuriozë të dini si duket Kejvina pa grim, apo si dukej vite më parë, pa u bërë ende e famshme. Në një komunikim me ndjekësit e saj në Instagram, Kejvina na ka shuar kuriozitetin pikërisht për këto dy gjëra.

Teksa një ndjekës ka kërkuar një foto pa make up, me shaka Kejvina ka postuar foton e një majmuni e ndësra në "storyn" tjetër, Kejvina ka postuar një foto të fëmijërisë ku mund të themi se ka mbetur po e njëjta vajzë e ëmbël bjonde.

Loading...