SHOWBIZZ / E Hënë 13 Maj 2019, 16:04

Jul Deda tregon ndryshimin e madh fizik! Në 11 vite u bëra njeri

Jul Deda është një nga figurat më të rëndësishme televizive të humorit. Ai është i njohur për shumë role në shfaqje, filma dhe programe të tjera. Gjatë gjithë këtyre viteve karrierë Juli ka ndryshuar shumë edhe fizikisht, ashtu si çdo personazh publik. Sot vetë aktori ka publikuar një foto ku shfaqet transformimi në 11 vite, që nga viti 2008 në 2019-ën. Siç edhe vihet re, Juli ka humbur disa kile duke ndryshuar shumë gjatë kësaj periudhe. “E tmerrshme. Në 11 vite u bëra njeri”,-ka shkruar ai me shaka.

Edhe vetë Deda është i vetëdijshëm për transformimin dhe këtë e pranon në mënyrën më argëtuese, siç vetëm ai di ta bëjë. 

 

Loading...