SHOWBIZZ / E Hënë 13 Maj 2019, 23:11

Orinda Huta tregon publikisht pakënaqësit që ka me vjehrrën

E ftuar sot në "Piter Pan", Orinda Huta u pyet nga vogëlushët nëse e ka problem që ja kalon Turit me gjatësi sa herë vesh taka dhe moderatorja me përgjigjen e saj zbuloi se më shumë problem e ka vjehrra e saj.  

Orinda tregoi se ajo dhe Turi nuk e kanë aspak problem, por vjehrra e saj po dhe ja vë në dukje. "Unë nuk e kam aspak problem.

Madje as Turjani nuk e ka problem. E di kush e ka më shumë problem? Vjehrra sepse sa herë që unë vesh taka, ajo më thotë 'po ti shkurtoji pak ato takat'", tregoi Orinda duke qeshur.

Loading...