SHOWBIZZ / E Martë 14 Maj 2019, 00:12

E përlotur, Emina Çunmulaj tregon arsyen prekëse pse i preu flokët shkurt

Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj i habiti të gjithë ditën e sotme kur u shfaq me pamjen e re me flokë të prera shkurt. Modelja nuk vendosi t'i prejë flokët për modë, por për një arsye që na emocionoi.

 

Në një video të postuar në Instagram, Emina tregon se flokët do ja dhurojë dikujt që ka nevojë.

"Unë humbamamanë rreth 5 vjet e gjysmë më parë për shkak të ka.ncerit. Në muajin e gjashtë u ndjeva në faj. Unë kisha flokë të bukur të gjatë. Për shkak të kimioterapisë, për time më ishte e tmerrshme të mbetej pa flokë. Vendosa të prisja flokët dhe t’i dhuroja për bamirësi. Pasi u bëra me 2 vajza të bukura, flokët e mi u rritën sërish shumë gjatë.

Ndjeva nevojën që nuk ka pse të kem çdo gjë në këtë botë, sepse i kam. Por ndonjëherë të pasurit gjithçka nuk do të thotë të ndihesh sikur ke gjithçka. Kështu që duke prerë flokët dhe duke ja dhënë dikujt që ka nevojë më shumë se unë, duke i dhuruar një buzëqeshje në fytyrë më bën të lumtur", shprehet Emina.

Loading...