SHOWBIZZ / E Martë 14 Maj 2019, 00:12

I goditi me shkelm, Llaqi Nako tregon historinë për të cilën është penduar

I ftuar sonte "Në Kurthin e Piter Panit" ishte artisti shumë i dashur për publikun, Llaqi Nako i cili gjatë emisionit rrëfeu një histori me djalin e tij, Albi Nakon, një nga koreografët më të suksseshëm në Shqipëri. Llaqi Nako tregoi se kur Albi ishte i vogël i ka gjuajtur një herë dhe për këtë është penduar aq shumë sa ka ndjenjur 1 javë pa ngrenë.

"Mbaj mend kur Albi dhe e motra ishin të vegjël, unë isha duke punuar. Ata po luanin dhe po më bezdisnin. U fola një herë, u fola dy herë, tri herë, por nuk më dëgjuan. U ngrita dhe po e ndiqja Albin. Ai doli nga kuzhina, në korridor, mbërriti te dera, po s’kishte ku shkonte. Atëherë i gju.a.jta me shkelmaq fort sa ai u perplas te dera. Pastaj më tha: “Ah, mor babë, sa më kevrare…” Pas kësaj, mbeta pa ngrënë një javë", tregoi Llaqi Nako i penduar.

Loading...