HOROSKOPI / E Martë 14 Maj 2019, 00:12

Parashikimi javor! Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do bini në kurth

Astrologia e njohur Meri njofton se Marsi ndodhet në pozicionin e tij më të dobët dhe kjo do sjellë ndryshim në mënyrën si veprojmë. Lexoni më poshtë parashikimin javor për të gjitha shenjat.

Dashi

Çeshtje shume te rendesishme te familjes do vihen ne diskutim dhe veshtiresi. Po keshtu kujdes me antagonizmin dhe punen

Demi

Energjik dhe te perqendruar ne planet tuaja do surprizoni me saktesine e goditjeve aty ku duhet duke treguar se tashme e keni marre mesimin

Binjaket

Shpenzime dhe ekspozim i keq ne ceshtjet tuaja financiare. Do arrini me pak lodhje te stabilizoni ekonomine dhe jeten personale. Kujdes me shendetin

Gaforrja

Me shume te shprehur dhe nervoz se zakonisht mund te bini preh e nje kurthi dhe te thoni gjera te demshme per ju. Ose t'i vini zja.rrin kundershtareve

Luani

Perballje te forta psikologjike, parandjenja dhe antagonizem ne prapaskene. Kujdes shendetin dhe punet qe kane te bejne me ar.met

Virgjeresha

Do aktivizoni njerez dhe opsionin tuaj inatcor dhe qaraman ne dukje duke i arritur qellimet tuaja me lufte dhe me ndjeshmeri ne dukje

Peshorja

Do keni nje perballje dhe antagonizem te verber perballe jush ne lidhje me karrieren dhe sidomos me jeten tuaj personale. Dikush ka vendosur t'ju prish ekuilibrin

Akrepi

Ju duhej nje Mars ne Gaforre per tu familjarizuar me nje bote te panjohur per ju dhe per ta mposhtur duke e bere tuajen. Sidomos ne marrdheniet me jashte vendit

Shigjetari

Shpenzime, shpenzime dhe shume perballje ekonomike deri sa te arrini te permbushni detyrimet dhe deshirat tuaja.

Bricjapi

Kujdes ne cift nga shperthimet e partnereve tuaj te heshtur kohet e fundit ne inatin e tyre Tashme do ju hakerrohen. Kujdes ne bashkepunime

Ujori

Shume energjik ne pune dhe teper nervoz ne pergjigjet tuaja ku do tregoni se nese dicka e doni mund te beni edhe melodrama

Peshqit

Duhet ta kuptojne se tani ju i doni te gjitha dhe do beni finalen tuaj ne dashuri duke marre ate qe ju perket me cdo menyre qofte edhe me hakmarrje.

Loading...