SHOWBIZZ / E Martë 14 Maj 2019, 18:06

Doli i përfshirë në ngjarjet e fundit, Mozzik tregon të vërtetën njëher e mirë

Portali zviceran "Blick" shkruajti së fundmi se një pronar anijesh pretendon se në vitin 2017 Loredana dhe Mozzik i kishin kërkuar një anije në emër të avokatit Landmann. Çifti kishin marrë anijen për tre orë dhe kur e kishin kthyer nuk kishin paguar asnjë lekë duke thënë se nuk kishin para me vete dhe se pagesën do ta bënin kur të ktheheshin.

 

Pronari i anijeve ngriti padi kundër Mozzikut dhe Loredanës pasi ata nuk ja dhanë paratë ndërkohë që marrja me qira e një anijeje shkon deri në 1000 franga.

 

Pas lajmeve lidhur me këtë ngjarje, Mozzik ka reaguar me një postim në Instagram që i thotë të gjitha.

 

"Selfmade", shkruan reperi duke treguar kështu se suksesin e ka arritur vetë teksa shfaqet para një makine luksoze.

Loading...