HOROSKOPI / E Hënë 26 Gusht 2019, 17:05

Horoskopi ditor, e martë 27 gusht 2019

DASHI

Yjet do ua bejne me te bukur jeten ne cift sot. Partneri do jete i gatshem te beje gjithcka qe ju doni e t’ua plotesoje deshirat. Do kaloni momente te mrekullueshme. Beqaret do kene te gjitha mundesite te gjejne dashurine e madhe qe kane enderruar. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar dhe t’i administroni me kujdes ato para qe keni. pritet qe dita te jete e qendrueshme.

DEMI

Venusi do jete planeti me i favorshem per ciftet gjate kesaj jave. Ai do ua ndricoje jeten dhe do ua beje ate me te bukur. Nese tregoheni edhe pak me tolerante lidhje juaj do kete me shume jetegjatesi. Edhe problemet qe keni pasur do t’i zgjidhni. Beqaret nga ana tjeter duhet te tregohen sa me te hapur. Takime do te kete. Financat do jene shume te mira e nuk do keni asnje problem.

BINJAKET

Hena do e elektrizoje jeten tuaj ne cift gjate kesaj dite. Marredhenia me partnerin do jete harmonike dhe do iu sjelle mjaft kenaqesi. Beqaret do hyjne ne nje faze me te bukur dhe me plot takime. Ka mundesi qe te fillojne edhe histori afatgjata. Pergatituni! Sektori i financave do jete i mbrojtur por kjo nuk do te thote qe ju mund te shpenzoni pa pushim. Kujdes me cdo hap qe do hidhni.

GAFORRJA

Jeta juaj ne cift do jete paksa e trazuar. Mund te keni edhe ndonje debat brutal i cili do ua prishe gjithe diten. Beni kujdes me cdo gje qe do thoni. beqaret edhe pse do duan te krijojne nje lidhje, nuk duhet t’ia hedhin krahet te parit qe do takojne. tregohuni me te duruar. Parate nuk do influencohen nga asnje planet. Situata do jete e qendrueshme dhe nuk do hasni veshtiresi.

LUANI

Cdo gje do jete me e thjeshte sot ne jeten tuaj ne cift. Do komunikoni se tepermi dhe nuk do nguroni te flisni edhe per tema paksa delikate. Mund te beni edhe ndonje projekt per te ardhmen. Beqaret mund te kene nje takim vendimtar i cili mund t’ua ndryshoje njehere e pergjithmone jeten. Fianncat do jene te qendrueshme. Perfitoni per te bere ndonje transaksion.

VIRGJERESHA

Sektori i dashurise per ciftet nuk do te influencohet nga asnje planet. Dita do jete e qete dhe komunikimi nuk do te mungoje per asnje moment. Beqaret do kene takime. Fillimisht gjithcka do nise si nje miqesi e bukur e me pas do kthehet ne nje lidhje serioze. Mos e humbni kete mundesi. Financiarisht do kaloni nje moment te veshtire. Megjithate Urani do iu ndihmoje t’i vini gjerat ne vije.

PESHORJA

Venusi iu premton sot momente te mrekullueshme se bashku me partnerin tuaj. Ky planet do iu nxite jo vetem te komunikoni por edhe te bashkepunoni sa me shume me njeri-tjetrin. Nese ju beqareve do iu rrahe zemra per dike qe do takoni, bejani te ditur mos i mbani perbrenda emocionet. Fati do iu buzeqeshe tek sektori i financave. Perfitoni per te siguruar edhe te ardhmen tuaj.

AKREPI

Me ne fund debatet dhe problemet qe keni pasur ne cift do te gjejne zgjidhje. Do ndiheni me te qete dhe me ne forme. Beqaret do kene jo vetem takime por edhe dashuri me shikim te pare. Per te mos pasur surpriza te keqija me vone eshte mire te vendosni disa piketa qe tani dhe t’i respektoni ato. Saturni do iu mbeshtese ne planin financiar dhe fati do jete ne anen tuaj. Shfrytezojeni!

SHIGJETARI

Do kujdeseni shume gjate kesaj dite qe jete juaj sentimentale te jete sa me e mire. Do vendosni dialog dhe bashkepunim me njeri-tjetrin. Beqaret do e kene shume te thjeshte te joshin. Per disa, me ne fund endrrat do te behen realitet. Perfitoni nga mundesite qe do iu jepen dhe dilni neper takime. Me financat do keni disa probleme. Mundohuni t’i zgjidhni sa me shpejt qe te mundni!

BRICJAPI

Partneri do iu mbaje shume prane vetes sot dhe do perjetoni ore te mrekullueshme se bashku. beni gjithcka qe ndjeni pa u privuar nga asgje. Beqaret do jene te shperqendruar fale disa takimeve qe do bejne. Merrni iniciativa dhe perfitoni nga cdo mundesi qe do iu jepet. Ne planin financiar do ndermerrni disa rreziqe vetem e vetem qe situata te stabilizohet. Do ia arrini qellimit.

UJORI

Edhe pse do iu jepet mundesia ta tradhtoni ate qe keni ne krah me dike ne dukje me te mire ju do qendroni besnike. Tregojini partnerit gjaithcka qe do ndodhe, mos ia mbani fshehur. Dielli do iu beje edhe me terheqes sot. Do joshni dhe do iu joshin pa pushim. Mos keni frike te filloni aventura sepse do ia kaloni per mrekulli. Situata ne planin financiar do jete e favorshme. Do beni edhe projekte.

PESHQIT

Do besoni tek dashuria e vertete dhe ideale sot, por do zhgenjeheni pasi te shihni realitetin. Mundohuni t’i merrni gjerat me pozitivizem. Beqaret do kalojne nje dite te bukur edhe pse nuk do arrijne te krijojne nje lidhje. Tregohuni te hapur dhe njihni sa me shume persona. Kujdes me financat. Shmangni me cdo kusht shpenzimet e tejskajshme dhe operacionet e medha financiare.

Loading...